co oferuje hotel

Dosłownie każdy hotel chce mieć jak najlepszą ofertę, by rzeczywiście goście hotelowi czuli się tam jak najlepiej. Pojawiają się więc takie usługi, które gwarantować powinny komfort pobytu, wygodę, miły odpoczynek. Między innymi można skorzystać z takich usług jak prasowanie, pranie, dostęp do sejfu, budzenie, sprzedaż biletów na wydarzenia kulturalne w mieście.

Barek

W pokojach hotelowych pojawia się barek, gdzie dostępne są przekąski i napoje. Jeśli będziemy z nich skorzystać trzeba będzie pamiętać, że jest to opcja dodatkowo płatna. Przy wyjeździe z hotelu będziemy rozliczać się za to co spożyliśmy.

Kawa i herbata dla gości

Obecnie hotele proponują nam darmową kawę i herbatę bez żadnych ograniczeń. Może z niej korzystać każdy z gości. Dostępne są duże ekspresy, obok znajdują się zestawy z kawą i herbatą, spośród których wybrać będzie można coś na własny smak.

Wiele atrakcji w hotelach

W tej chwili hotele również poza pokojami przygotowują różnorakie atrakcje, które mają sprawić, że pobyt będzie udany, będziemy czuli się na takim wyjeździe znaczenie lepiej. dlatego jest dostęp do masaży, strefy SPA i wiele innych propozycji.

Internet

W hotelach oczywiście musi obecnie pojawiać się dostęp do sieci. W najlepszych hotelach dostępny jest internet szerokopasmowy, jeśli hotel szczególnie dba o swoich gości stawia również na tak zwany internet bezprzewodowy Wi-Fi, z którego będzie można korzystać niezależnie od tego, gdzie się znajdziemy. To najwygodniejsza opcja.

Pakiety z wyżywieniem

Al

Pakiet kompletny, gdzie mamy jedzenie, napoje i przekąski, ograniczenie dotyczy jedynie alkoholi w tym pakiecie.

UAl

Mamy w tym pakiecie również dodatkowo luksusowe alkohole będzie można liczyć na różne usługi takie jak SPA czy zabiegi odnowy biologicznej oraz masaże.

OV

W tym pakiecie nie mamy w ogóle wyżywienia, jeśli ktoś chętnie spędza czas na mieście to taki pakiet będzie dla niego odpowiedni.

BB

Dla gości poza noclegiem jest jeszcze śniadanie

HB

Pakiet, w którym jest obok śniadania wieczorna obiadokolacja.

FB

W tej opcji dostajemy trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Jeśli ktoś wychodzi z hotelu tylko na kilka godzin to będzie dla niego idealne rozwiązanie.

SC

To także pakiet, w którym nie ma wyżywienia. W tym przypadku mamy natomiast możliwość korzystania z kuchni, gdzie każdy sam może przygotowywać sobie posiłki.

PP

Wyżywienie przygotowywane jest dla wycieczki, z uwzględnieniem realizowanego przez tą wycieczkę programu.

ZPR

Hotel organizując jakieś wydarzenie konstruuje pod jego kątem wyżywienie.